Në Gugëll Maps do të mund të mësoni edhe sa pritet porosia në restorant

Los-Anxhelos, 26 mars 2018 (MIA) - Aplikacioni Gugëll Maps së shpejti, me versionin 4.47 shfrytëzuesve të telefonave-smart do t'u mundësojë të mësojnë dhe sa mesatarisht pritet porosia restorant në caktuar .
Programi mbulon disa restorante në botë, por lista ende nuk zbulohet.
Nga Kompania paralajmërojnë edhe një mundësi tjetër. Ka të bëjë me qasjen në informata rreth transportit publik në qytetet e mëdha botërore. Diçka e ngjashme të aplikacionit tashmë të ngjashëm "Citimaper", i cili mbulon Parisin, Nju Jorkun, Hong-Kongun, Taipeun, Los-Anxhelosin, Nju -Delhin, Moskën, Singaporin, Madridin, Barcelonën, Kievin dhe Budapestin.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail