Rama në mesin e dhjetë liderëve të cilët më shumë e përdorin Fejsbuk-un

Tiranë, 3 maj 2018 (MIA) - Kryeministri shqiptar renditet në mesin e 10 liderëve që më shumë përdorin Fejsbuk-un.
"'Twiplomacy', është adresa e cila merret me rangimin e rrjeteve sociale dhe harton listë të liderëve botërorë të cilët e "kalojnë" kohën në internet. Në mesin e dhjetë të parëve, më saktë në vendin e dhjetë, është kryeministri shqiptar Edi Rama", publikoi portali "Albeu".
Në vendin e parë është presidenti amerikan Donald Tramp.
Fesjbuk-u është "vendi" më i madh në botë me 2,2 miliardë përdorues aktivë në muaj.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail