Hulumtim: Telefonat më të mirë Android në 2020!

Konkurrenca bën produkte më të mira dhe ekosistemi i Android tani është më konkurrues se kurrë.

Më i miri tani nga më të mirët është OnePlus 8 Pro, modeli i ri i telefonit i cili sjellë një kombinim të shkëlqyeshëm të cilësisë, specifikave, ekranit, kamerave dhe softuerit me një çmim të pëlqyeshëm për një telefon të nivelit të lartë.

Nëse doni një telefon të ri Android në çdo interval çmimesh, AndroidCentral ka bërë një hulumtimin për të ndarë dhe dalluar modelet më të mirë të telefonave që janë në treg aktualisht.

Kjo listë do t’ju ndihmojë të bëni blerjen tuaj të radhës më të lehtë.

Më i miri, në përgjithësi:

OnePlus 8 Pro

Zgjedhje e përditësuar:

Samsung Galaxy S20+

Modeli më i mirë për buxhetin tuaj:

Moto G Power

Kamera më e mirë:

Google Pixel 4 XL

Vlera më e mirë për paratë:

Google Pixel 3a

Opsioni më i mirë me rrjetin 5G:

OnePlus 8

Jetëgjatësia më e mirë e baterisë:

Samsung Galaxy S20 Ultra

Telefoni më i mirë me lapsin digjital:

Samsung Galaxy Note 10+

Specifikat më të mira për loja:

ASUS RoG Phone 2

Telefoni më i mirë i palueshëm:

Samsung Galaxy Z Fliplexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail