Viber mundëson video thirrjet në grup deri në 20 persona, pa kufizime

Viber ka prezantuar zyrtarisht një tipar të ri dhe shumë të dobishëm për përdoruesit e saj – thirrjet në video me grupe deri në 20 persona, pa asnjë kufizim kohor për thirrje.

Thirrjet në grup janë tani në dispozicion për të gjithë përdoruesit e Viber. Grupet në Viber, sipas pronarit të aplikacionit – Rakuten, ofrojnë një lidhje të shpejtë me një ngarkesë të ulët të transferimit të të dhënave, e cila mundëson komunikim të pandërprerë të deri në 20 njerëz në të njëjtën kohë, paralelisht.Për të mbrojtur të dhënat e përdoruesve të saj, aplikacioni mbron hyrjen në informacion nga thirrjet e përdoruesve dhe siguron që të gjitha komunikimet të zhvillohen në një mjedis të sigurt me theks në intimitet për secilin pjesëmarrës në thirrje.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail