TikTok me probleme – qindra përdorues thonë se nuk kanë qasje dhe kanë humbur “followers”

Përdoruesit e TikTok thonë se nuk janë në gjendje të identifikohen në aplikacionin viral të videos për shkak të një ndërprerjeje të vazhdueshme.

Mijëra raportime kanë ardhur në drejtim të kompanisë nga e gjithë bota në lidhje me ndërprerjen, e cila filloi rreth 8.30 pasdite.

Shumë përdorues po zemërohen se nuk janë në gjendje të hyjnë në llogarinë e tyre me të tjerët që raportojnë se të gjithë ndjekësit e tyre janë zhdukur papritmas, raporton themirror.

Monitoruesi i Pavarur, Down Detector, i cili monitoron ndërprerjet, ka regjistruar një rritje të madhe në raportimeve në TikTok ndërsa përdoruesit kanë raportuar gjithashtu rastet në grupe të Twitterit.

Harta e ndërprerjes së Detektorit Down thotë se çështjet e TikTok po prekin përdoruesit në Mbretërinë e Bashkuar dhe pjesë të mëdha të Evropës me një përdorues që poston një mesazh në faqen e forumit duke thënë se “TikTok nuk mund të identifikohet gjersa ka zero ndjekës dhe pëlqime në llogaritë e mia”. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail