Исповед на проститутка: Најлошите работи кои ми ги бараа клиентите...

Миранда Кејн е комичарка, која порано работела како сексуална работничка, односно како ескорт девојка, која се снимала и им ги исполнувала фантазиитете на клиентите. За британскиот магазин „Metro“ ги открила едни од најголемите тајни кои и се случиле. Како што сите знаеме, на работа има и добри и лоши страни, па исто така е и во нивната работа.- Понекогаш нашите клиенти не сфаќаат дека она што го плаќаат не вклучува осветлување, гардероба и специјални ефекти кои им се потребни да ги исполнат своите најлуди фантазии. Многу често немаат поим дека под таа долна облека, ние сме всушност обични човечки суштества. Понекогаш нашите клиенти се глупи, вели Миранда.

Миранда открива кои се најлошите клиенти и најлудите нивни барања кои таа ги искусила.

- Сакам да носам црвени гаќи од тантела, тесна униформа на слугинка од PVC материјал, тесни високи штикли и кожно капче, ми кажа еден клиент. Му реков добро земи се со себе и те чекам на договореното место. Се изненади кога го слушна тоа, затоа што тој очекуваше јас да ја поседувам таа опрема.

Исто така, она што многу ги нервира сексуалните работници е прашањето за тоа дали се дискретни.

- Ова прашање многу пати ми го имаат поставувано. Што мислат тие? Дека јас имам неонски знак со натпис „курва“?Она што најмногу ја изненадило биле следните барања:

- Имаш ли боксерски ринг?
- Викни ги твоите пријателки да се исмеваат на мојот мал пенис..
- Можеш ли да ми испушташ гасови во устата?
- Што би правела со пенис од 33см?
- Што би правела со девица?
- Сакам да те гледам преку прозорец како се соблекуваш
- Немам пари, но дали би излегла со мене?Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Спортски пилот на аеро митинг прави лупинзи, и одеднаш забележува дека му се запалил десниот мотор.Веднаш се јавува во контролната кула:
- Десниот мотор се запали,што да...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива по влажни коловози. ФРЕКВЕНЦИЈА: Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните...
Верски календар
маченичка Гликерија. Света Гликерија живееше и пострада за Христа во вториот век. Беше ќерка на некој римски гувернер. Татко и умре уште додека Гликерија беше млада. По ова таа...
На денешен ден
1882.- Германскиот бактериолог Роберт Кох...
1905.- Во Велес е роден Стефан Гајдов,...
1972.- Во Москва е потпишан договор меѓу САД и...
1994.- Весникот на албански јазик "Флака е...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби