Среќен роденден миличок!

Доколку вашиот сакан наскоро има роденден потрудете се да му го направите навистина незаборавен. Заборавете на обичните подароци, здодевните карти за некој важен спортски натпревар и направете нешто поради кое што освен тоа што ќе ви биде вечно благодарен и ќе моли за уште.Љубовта доаѓа низ стомакот - Покажете му на партнерот дека неговиот роденден е навистина посебен ден така што ќе му зготвите вкусна вечера потполно гола или пак искористете го своето тело како послужавник за некој сладок десерт.

Време е за секс фантазија - Најпрвин резервирајте хотелска соба. Потоа оставете му порака со адресата на хотелот и бројот на собата. Додека тој дојде во хотелот, облечете се како елегантна придружничка и од глава до пети сменете го својот изглед.

Страст без граници - Имате ли табу тема во сексот? Неговиот роденден е вистинскиот момент за да ја скршите. Анален секс? Садо- мазо фетиш? Сè е за луѓе. Разубавете му го денот со нешта кои до тогаш не сте ги правеле, а знаете дека потајно ги посакува, но не се осмелува да ви ги побара.

Ништо како добар орален - Преземете иницијатива и тоа преку орален секс. Веднаш штом ќе помине низ влезната врата соблечете му ги панталоните и загрејте го „моторот“. Најверојатно ќе биде мошне збунет, но не обрнувајте внимание на тоа и посветено завршете си ја својата работаПрочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Маж и жена се расправаат.
Жената: Ако ми беше сопруг, ќе ти турев отров во кафето.
Мажот: Ако ми беше сопруга, ќе го испиев!
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива без забрани, по претежно суви коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Регионалниот пат Р-2332 патен правец Ресен-Охрид (Отешево-Трпејца, преку...
Верски календар
На денешен ден
1204.- Умре Мојсие Мајмоинид, еврејски филозоф,...
1466.- Во Фиренца умре Донати ди Николо ди Бето...
1553.- Роден е францускиот крал Анри IV, прв...
1570.- Данска ја призна независноста на Шведска.
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби