ФОТО: Ратајковски ја лансираше својата колекција на долна облека

Доколку сте обожавател на Емили Ратајковски досега сигурно знаете дека освен тоа што работи како модел –актерка и постојано се разголува на Instagram, таа е мошне посветена и на својата линија на костими за капење.По повеќе од една година работа, Ратајковски во средата ја лансираше и својата Inamorata BODY колекција која опфаќа долна облека, боди, блузони и фустани.

-Ова е многу повеќе од долна облека. Се надевам дека ќе ви се допадне толку многу како што ми се допаѓа на мене, напиша таа на својот Instagram профил.

За да докаже дека навистина е повеќе од долна облека, промотивните фотки се направени во продавница. Тешко дека некој ќе оди вака облечен по намирници, но кога станува збор за Емили и тоа е можно.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот
Малиот Трпе добил слаба оцена по географија.Кога дознал
татко му решил да му помогне на синот.Го земале глобусот и ....
-Тате,каде се наоѓа Атлански Океан?
По кусо вртење на...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Скопје, 15 јули 2019 (МИА) – Сообраќајот на државните патишта се одвива по наместа влажни коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е...
Верски календар
На денешен ден
1723.- Роден е сер Џошуа Рејнолдс, англиски...
1872.- Роден е Раул Амундсен, норвешки поларен...
1885.- Воспоставена е британска колонијална...
1940.- Адолф Хитлер ја издаде директивата...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби