Катастарот ќе го презентира кварталниот извештај од Регистарот на цени и закупнини

Скопје, 13 април 2017 (МИА) - Агенцијата за катастар на недвижности денеска ќе го презентира кварталниот извештај од Регистарот на цени и закупнини.
На прес-конференцијата, што ќе се одржи во просториите на Агенцијата во Автокоманда, ќе се обрати директорот Славче Трпески.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

- Зошто сексот е сличен со бриџ?
- Не ти треба партнер ако имаш добра рака.

webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Веста се ажурира
Верски календар
На денешен ден
1586.- Во Дерендинген, Германија, умре Примож...
1798.- Во Реинати е роден Џакомо Леопарди, еден...
1877.- Во селото Стричиќи, кај Бања Лука, е...
1858.- Роден е американскиот воен инженер Џорџ...