Tërmet në Athinë

Athinë, 10 shtator (MIA) - Tërmet i lehtë me një intensitet prej 4,2 ballëve sipas shkallës së Rihterit është regjistruar sot në mëngjes 48 kilometra në veriperëndim nga Athina.

Sipas Institutit për gjeodinamikë, epiqendra e tërmetit ka ndodhur në pjesën jugore të Gjirit të Evbeut dhe është ndjerë në rajonet verilindore në rajonin e Atikës.

Nuk ka informacione për viktima dhe dëme të shkaktuara materiale.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail