Неделен хороскоп Месечен хороскоп
од 16.12.2017 до 22.12.2017 Нема Податоци

Работа доколку вашата работа има некоја допирна точка со странство или странски капитал, очекувајте успех.Со една вага или близнак имате одлична соработка во текот на седмицава. Некој од вас дури и ќе се спријателат и ќе станат поинтимни со соработник од овие два знака. Но, како и да е најважно од се е,  дека работата нема да трпи и се ќе се одвива по зацртаниот план.
Љубов слободните припадници на некое кратко патување, можеби во соседен град ќе запознаат личност од странство со која ќе започнат романса. Останатите ќе бидат примерни партнери, расположени за вечерни прошетки низ скопските кафулиња.
Здравје некои посебни проблем нема да имате, можеби само поголема исцрпеност.

 
Стрелец
Дневен хороскоп
здравје љубов работа
СТРЕЛЕЦ (22.11-21.12)
Знак на месецот
Стрелец СТРЕЛЕЦ
(22.11-21.12)
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби

IDIVIDI Сервиси
webmail
Пребарување
Пребарување по клучен збор во содржина