Tërmete të reja në Dibër

Shkup, 9 shtator (MIA) - Tërmete të reja janë regjistruar gjatë natës dhe në mëngjes në rajonin epiqendror të Dibrës.

Observatori sizmologjik në kuadër të Fakultetit Matematiko-Natyror në Shkup, kumtoi se në Dibër tërmetet janë ndjerë me një intensitet prej tre ballëve. I pari ka qenë në orën 2 e 45 minuta, ndërsa i dyti në orën 9 e 48 minuta.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail