Lideri i BDI-së Ahmeti ngushëllon popullin polak

Shkup, 11 prill (MIA) - Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një letër ngushëllimi drejtuar popullit polak thotë se “Me dhimbje dhe trishtim të madh e mora lajmin për aksidentin tragjik që ndodhi në Rusi në të cilin humbën jetën Presidenti polak, z. Leh Kaçinski, bashkëshortja e tij, deputetët, ushtarakët dhe zyrtarët e tjerë të lartë të shtetit polak. Ju lutem pranoni ngushëllimet e mia më të sinqerta në këto çaste të vështira pikëllimi dhe humbjeje të madhe për popullin tuaj”. 

Më tej në letrën e ngushëllimit të  kryetarit të  BDI-së , Ali Ahmeti thuhet “Duke bashkëndjerë  me ju në këtë tragjedi të rëndë, dëshiroj dhe uroj që të gjeni dëshirën në zemrat tuaja dhe fuqinë  në mendjet tuaja, për ta tejkaluar këtë dhimbje të  madhe”.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail