Tuiti i fundit i Obamës si president i SHBA-së

Uashington, 20 janar 2017 (MIA) - Barak Obama sot publikoi në Tuiter kumtesë lamtumirëse si president i SHBA-së dhe theksoi se formoi fondacion me emrin e tij.
"Për mua nderi më i madh në jetë ishte t'u shërbejë Juve. Më bëtë lider më të mirë dhe njeri më të mirë. Nuk do të ndalem", shkroi për herë të fundit në llogarinë zyrtare presidenti i 44-të i SHBA-së.
Ai thekson se formoi fondacionin "Obama" dhe ju bëri thirrje ithtarëve që ta shfrytëzojnë fondacionin dhe t'i ndajnë qëndrimet e tyre.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail