Ushtarët kanë parandaluar sulm vetëvrasës në Bejrut

Bejrut, 22 janar 2017 (MIA) - Ushtarët libanezë kanë arritur të arrestojnë një sulmues vetëvrasës, i cili ka pasur qëllim që të kryejë sulm në një kafene plot me njerëz në njërën nga pjesët më të frekuentuara të Bejrutit.
Burimet e sigurisë thonë se burri në vete ka pasur bombë dhe ka hyrë në kafene në lagjen Hamra në pjesën perëndimore të kryeqytetit të Libanit. Arrestimi është kryer mbrëmë në momentin kur në objekt ka pasur numër të madh njerëzish.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail