Shpërthim në Gazë pasi kishte kaluar konvoji i kryeministrit palestinez Hamdallah

Gazë, 13 mars 2018 (MIA) - Rrugës për në Gazë ka ndodhur një shpërthim pasi ka kaluar konvoji me kryeministrin palestinez Rami al Hamdallah, kumtuan autoritetet palestineze.
Kryeministri Hamdallah, siç shihet në incizimet televizive, nuk është lënduar dhe do të vazhdojë me aktivitetet e planifikuara.
Ende nuk dihet arsyeja për shpërthimin.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail