Shpëtohet edhe një djalosh nga shpella në Tajlandë

Bangkok, 10 korrik 2018 (MIA) - Edhe një djalosh është nxjerrë sot nga kompleksi i shpellës në Tajlandën Veriore, në ditën e tretë të operacionit të shpëtimit.
Djaloshi momentalisht është në një institucion shëndetësor, njoftoi përfaqësuesi i marinës tajlandeze, i cili në mënyrë të drejtpërdrejtë është i njohur me detajet e operacionit.
Deri tani janë shpëtuar nëntë prej 12 djemve. Në shpellë janë edhe tre djem dhe trajneri i tyre.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail