Edhe trajneri është shpëtuar nga shpella në Tajlandë

Bangkok, 10 korrik 2018 (MIA) - Ekipet e shpëtimit e nxorën edhe trajnerin nga shpella në Tajlandë.
Trajneri dhe 12 fëmijët ishin bllokuar në shpellë nga data 23 qershor pasi kanë hyrë në të pas trajnimit.
Operacioni i shpëtimit ka zgjatur tre ditë dhe çdo ditë deri tani ishin nxjerrë nga katër djem.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail