Mubarak në takim me anëtarët e Kabinetit të ri

Kajro, 5 shkurt 2011 (MIA) - Presidenti egjiptian Hosni Mubarak sot do të bisedojë me anëtarët e Kabinetit të ri, për herë të parë pasi që javën e kaluar i shkarkoi  nga detyra ministra e Qeverisë së mëparshme dhe në vend të tyre emëroi persona të rinj.

Mediat egjiptiane njoftuan se Mubarak do të takohet me kryeministrin Ahmed Shafik, ministrat e Tregtisë, Financave, Solidaritetit Social, dhe të Naftës, si dhe me Guvernatorin e Bankës Qendrore.

Mubarak do ta mbajë mbledhjen në kohën kur vendi hyn në ditën e 12-të nga protestat e atyre që janë të pakënaqur nga udhëheqja e tij.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail