"Al Arabia": Mubarak u largua nga Kajro

Kajro, 11 shkurt 2011 (MIA) - Televizioni "Al Arabia" publikoi se presidenti egjiptian Hosni Mubarak dhe familja e tij u larguan nga Kajro.

Ata u larguan në drejtim të panjohur nga baza ushtarake në periferinë e kryeqytetit egjiptian.

Televizioni nuk citoi burimin e këtij informacioni.

Njoftimi paraprak i "Al Arabisë" që shumë shpejt u korrigjua, ishte se "Mubaraku u largua nga vendi".lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail