Vritet një polic në kampusin e MTI afër Bostonit

Kembrixh, 19 prill 2013 (MIA) - Një polic është vrarë në kampusin e Isntitutit teknologjik të Masaçusetsit në Kembrixh, afër Bostonit.

Në internet faqen e universitetit prestigjioz thuhet se situata është "jashtëzakonisht e rrezikshme" dhe bëri thirrje deri te studentët që të mos dalin nga dhomat. Ndërtesa e kampusit është e rrethuar me policë.

Sipas informacioneve të para, polici, i cili ka qenë pjesë e sigurimit të kampusit, ka reguar në thirrjen për prishjen e rendit, pas së cilës është vrarë. Më vonë ka vdekur nga lëndimet në spital.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail