Peskov: Për përgatitje të takimit mes Putinit dhe Trampit nevojiten muaj

Moskë, 21 janar 2017 (MIA) - Presidenti rus Vladimir Putin është i gatshëm që të takohet me kolegun amerikan Donald Tramp, por për përgatitje të këtij takimi nevojiten muaj, e jo javë, deklaroi sot zëdhënësi i Kremlinit, Dmitrij Peskov.
"Kjo nuk do të ndodh javët e ardhshme. Shpresojmë se në rastin më të mirë mbledhja do të mbahet muajt e ardhshëm", theksoi Peskov.
Sipas tij, Putini padyshim është i gatshëm për atë takim.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail