Në Rusi nga shpërthimi i gazit hidhet në erë një pjesë e ndërtesës

Moskë, 14 janar 2019 (MIA) – Në shpërthimin e gazit në një ndërtesë banimi në qytetin rus Shaktia ka humbur jetën një person, ndërsa dy janë lënduar, kumtoi mëngjesin e sotëm Ministria për Situata të Jashtëzakonshme.

Ekipet e shpëtimit janë në vendin e incidentit dhe e kërkojnë terrenin.

Të paktën 10 njerëz kanë qenë në banesat pranë atij ku ka ndodhur shpërthimi. mb/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail