Berluskoni: Trampi ka humbur për shkak të agresionit dhe arrogancës së tij

Romë, 9 nëntor 2020 (MIA) – Presidenti amerikan, Donals Tramp, i humbi zgjedhjet presidenciale për shkak të agresionit dhe arrogancës së tij të tepruar, konsideron ish kryeministri italian Silvio Berluskoni.

“Mendoj se ai i ka humbur këto zgjedhje edhe për shkak të qëndrimit të tij, shumë shpesh shumë agresiv, shumë shpesh shumë arrogant”, deklaroi Berluskoni për RAI.

Berluskoni, siç thekson Hina, vlerëson se qëllimi i presidentit të zgjedhur Xho Bajden të jetë president i të gjithë amerikanëve mund “të jetë i mirë për të gjithë”. ar/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail