Bjellorusia e gatshme t'i pranojë ukrainasit, të cilët e braktisin vendin për shkak të krizës

Minsk, 11 prill 2014 (MIA) - Bjellorusia e gatshme t'i pranojë ukrainasit, të cilët dëshirojnë ta braktisin vendin për shkak të krizës, deklaroi presidenti Aleksandar Lukashenko.

"Populli ukrainas mbështetet te ne, duhet të mendojmë. Nuk ka si, do të duhet të strehojmë disa vëllezër dhe motra tona. Do t'i srtrehojmë, nëse duhet", tha Lukashenko.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail