Gruevski në takim me liderët e koalicionit "Për një Maqedoni më të mirë"

Shkup, 10 janar 2-17 (MIA) - Kryetari i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevski pasdite mbajti takim me liderët dhe përfaqësuesit e partive politike nga koalicioni "Për një Maqedoni më të mirë".
Gruevski dje e pranoi mandatin për formimin e qeverisë nga presidenti Gorge Ivanov, pas zgjedhjeve të fundit të parakohshme parlamentare në të cilat VMRO-DPMNE-ja fitoi 51 mandate.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail