Zjarr në një shtëpi të braktisur në Shkup

Shkup, 21 janar 2016 (MIA) - Zjarr në një shtëpi të braktisur në Shkup, në rrugën "8 Marsi", ka shpërthyer dje mbrëma rreth orës 20 nga shkaqe akoma të panjohura.
Sipas MPB-së, janë djegur konstruksioni i çatisë së shtëpisë dhe hapësirat, por nuk janë përfshirë objekte tjera në afërsi.
Zjarri është lokalizuar nga ekipet kujdestare të Njësisë territoriale të zjarrfikësve - Shkup.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail