Lëndohet rëndë një këmbësore në Gjorqe

Shkup, 21 janar 2016 (MIA) - M.M. (68) nga Shkupi është lënduar rëndë pasi që dje pasdite atë e ka përplasur një automjet "Pezho 206", me targa të Shkupit, i drejtuar nga P.M. (32).
Fatkeqësia ka ndodhur në ora 15:30 në rrugën "Voin Drashkoci" pas së cilës M.M është dërguar në Qendrën urgjente Nëna Terezë dhe është ndaluar për mjekim.
Është kryer ekspertizë dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail