Jolevski për vizitë pune në SHBA

Shkup, 23 janar 2017 (MIA) - Ministri i Mbrojtjes Zoran Jolevski prej sot është për vizitë pune në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
Siç kumtoi Ministria e Mbrojtjes, Jolevski do të marrë pjesë në forumin "Terrorizmi global dhe sajber kërcënimet", nikoqir i të cilit do të jetë senatori Xhim Ajnhof.
Në suaza të vizitës së punës ministri Jolevski do të realizojë takime bilaterale me përfaqësuesit e administratës së SHBA-së, kongresmenë, senatorë, mes të cilëve edhe Ted Kruz, si dhe me përfaqësues të tink-tenk bashkësive me ndikim në Uashington.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail