Nënshkrimi i marrëveshjeve për projektet për zhvillim rajonal për vitin 2018

Shkup, 9 korrik 2018 (MIA) - Në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë sot do të nënshkruhen marrëveshjet për zbatimin e projekteve për zhvillim rajonal për vitin 2018.
Korniza financiare e projekteve është 279.333.631 milionë denarë, ndërsa shfrytëzues të mjeteve janë qendrat për zhvillimin e rajoneve planore dhe komunave.
Ngjarjen do ta hapë ministri i Vetëqeverisjes Lokale, Suhejl Fazliu.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail