Grabitës të armatosur vjedhin një bankë në Çair

Shkup, 15 prill 2019 (MIA) – Persona të armatosur kanë kryer grabitje në “NLB Banka” në rrugën “Ferid Bajrami” në Çair të Shkupit, ku janë vjedhur tani për tani një shumë e panjohur e parave.

Në MPB ngjarja është raportuar në orën 10:30 minuta dhe siç sqarojnë gjatë grabitjes ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri, por nuk ka të lënduar.

Nga ana e grabitësve fizikisht është lënduar E.E. 26 vjeç i punësuar në sigurimin e bankës.

Nëpunësit policorë menjëherë pas denoncimit të grabitjes kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe po vijon hetimi për zbardhjen e rastit.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail