Shi në Demir Kapi dhe Udovë, mjegull drejt Kodrës së Diellit dhe Kriva Pallankës

Shkup, 12 dhjetor 2019 (MIA) – Në Demir Kapi dhe Udovë sot në mëngjes ka reshje të shiut me intensitet të dobët, ndërsa dukshmëri të ulët deri 50 mera për shkak të mjegullës ka prej fshatit Lisec drejt Kodrës së Diellit dhe prej Kriva Pallankës drejt fshatit Psaça.

Në drejtimet e tjera rrugore të vendit komunikacioni po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa.

Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë së Veriut nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi. ab/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail