Mot me diell me temperaturë deri në 26 gradë

Shkup, 11 tetor 2020 (MIA) – Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare. Në orët e mëngjesit në disa lugina do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës së dobët.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej katër deri 12 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 17 deri 26 gradë Celsius.

Në Shkup do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Temperatura e mëngjesit do të jetë tetë gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrijë 23 gradë Celsius. fb/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail