Kuvendi do të mbajë dy seanca radhazi

Kuvendi sot do të mbajë vazhdimin e seancës së 51-të dhe të 71-të. Në kuadër të seancës së 51-të, duhet të votohet për Propozim ligjin për ndryshimin dhe plotësimin e Kodit Penal duhet të votohet në lexim të parë.

Në rendin e ditës të seancës janë edhe tri zgjidhje ligjore në lexim të parë.

Në kuadër të seancës së 71-të, megjithatë, duhet të shqyrtohen disa pika, mes të cilave raportet vjetore për punën e Avokatit të Popullit, Këshillit Gjyqësor dhe Komisionit Shtetëror për Parandalim të Korrupsionit, të trija për vitin 2021.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail