Topi: Ka qarqe që nuk ia duan të mirën Maqedonisë, një prej tyre Serbia

Shkup, 19 2012 (MIA) - Në konferencën e sotme për shtyp me presidentin e Maqedonisë Gjorge Ivanov, presidenti i Sqhipërisë, Bamir Topi, duke folur rreth zhvillimeve të fundit në Maqedoni pas vrasjes së pesëfishtë, ka akuzuar Serbinë si shtet i cili nuk dëshiron harmoninë e Maqedonisë dhe marrëdhëniet e mira ndëretnike, njofton televizioni Alsat-m.

Duke iu apeluar mediave të jenë të kujdesshme kur informojnë për këto zhvillime, pasiqë kanë përgjegjësi të madhe, presidenti i Shqipërisë Bamir Topi ka thënë se ka qarqe të shumta, mes të cilave edhe Serbia, të cilët nuk e duan harmoninë e Maqedonisë.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail