Takim mes Ahmetit dhe Topit

Shkup, 20 prill 2012 (MIA) - Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot në selinë e partisë do të takohet me presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bamir Topi.

Pas takimit, Ahmeti dhe Topi do të vizitojnë varezat e shqiptarëve të ekzekutuar pas shpalljes së pavarësisë së Shqipërisë në fshatin Gradec si dhe do të nderojnë bustin e Mehmet Pashë Derallës, ministër i Mbrojtjes në Qeverinë e Ismail Qemalit.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail