Tre protestues përfundojnë në Spitalin e qytetit

Shkup, 4 korrik 2014 (MIA) - Tre protestues janë lënduar dhe janë dërguar në ambulancën e Bit Pazarit, mirëpo për shkak të zhvillimeve menjëherë me vetura private janë transferuar në Spitalin e qytetit, njofton Zhurnal.Mk.

Për më shumë se një orë po zgjat përplasja mes policisë dhe protestuesve përgjatë tregut të Bit Pazarit. Ndërkohë, policia ka arrestuar dhjetëra persona.

Protesta po mbahet në shenjë pakënaqësia ndaj dënimit të përjetshëm javën e kaluar të gjashtë shqiptarëve për rastin “Monstra”.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail