Paralajmërohen çdo ditë protesta lidhur me rastin "Monstra"

Shkup, 7 korrik 2014 (MIA) - Paralajmërohen protesta masive nëpër disa qytete të Maqedonisë si në Shkup, Tetovë, Gostivarë, Dibër e Strugë, shkruan "Zhurnal".

Sipas  mediumit thirrjes e cila tani më qarkullon dhe shpërndahet me shpejtësi në rrjetet sociale, priten protestat të mbahen për çdo ditë me fillim në orën 14:00.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail