Fantazitë më të mëdha seksuale të femrave dhe meshkujve

Mund t’ju duket pak e çuditshme, por shumë njerëz kanë lista me gjërat seksi që do të dëshironin t’i provonin para se të vdisnin.

Siç duket, shenjë e një jete të jetuar mirë është përjetimi i shumë orgazmave, transmeton Telegrafi.

Por, cilat janë gjërat seksuale të cilat u interesojnë më së shumti njerëzve?

Sipas një anketimi të ri, seksi anal, seksi në vende të pazakonta dhe seksi vetëm për një natë janë mjaft të popullarizuara.

Lista e gjërave seksuale që njerëzit duan t’i provojnë para se të vdesin dallon në bazë të gjinisë.

Më poshtë i keni disa prej top dëshirave seksuale të femrave:

– Përdorimi i lodrave seksuale

– Seksi në ujë

– Seksi në veturë

– Seks përmes telefonit

– Përdorimi i lidhëseve të duarve

– Seksi me sy të lidhur, etj.

Më poshtë i keni disa prej top dëshirave seksuale të meshkujve:

– Seksi në veturë

– Seksi në ujë

– Seksi anal

– Seksi vetëm për një natë

– Seksi në treshe

– Seksi që përfshin edhe ushqimin

– Video-incizimi i marrëdhënies, etj. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail