Revista spanjolle shpall Elia Zaharian nusen e vitit

Tiranë, 5 janar 2017 (MIA) - Në Shqipëri, me siguri, ajo është nusja e vitit të kaluar, por dasma mbretërore në Tiranë tërhoqi vëmendjen edhe të mediave ndërkombëtare.
Sot, pak kohë pas dasmës, revista spanjolle Hola, e ka shpallur Elia Zaharian, nusen e vitit.
“Surprizë shumë e bukur nga media 'Hola'. Më shpallën 'Nusja e Vitit' Faleminderit Blerina Kllokoqi Rugova për super fustanin, si edhe Class Make Up", shkruan Elia Zaharia.
Një nuse shqiptare që shpallet nuse e vitit në mediat e huaja, është një kënaqësi edhe për publikun shqiptar.
Kujtojmë se Princi Leka dhe Elia Zaharia u martuan në muajin tetor të këtij viti me mbi 800 persona të ftuar.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail