Bastoret britanike hapën ankand me emrin e princit të vogël

Londër, 24 prill 2018 (MIA) - Menjëherë pas lindjes së djalit të dytë të Uiliam dhe Kejt, bastoret britanike filluan që të pranojnë baste lidhur me emrin e bebes.
Mes emrave më të përmendura janë: Artur, Albert dhe Filip. Siç transmetojnë mediat lokale, me siguri trashëguesi i fronit dhe bashkëshortja e tij do ta respektojnë traditën dhe për fëmijën e saj të tretë do të zgjedhin emër nga historia e familjes mbretërore.
Njohës dhe burime të afërta pranë shtëpisë mbretërore, megjithatë pohojnë se fëmija me siguri mund të pagëzohet sipas dikujt nga familja e Kejt Midëlton.
"Djali i çiftit mbretëror quhet Xhorxh, ndërsa vajza Sharlot - emra të ndërlidhur me familjen mbretërore.
Emrat më të famshëm për djem këtë vit në Britaninë e Madhe, janë Liam, Noa, Logan dhe Oliver.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail