Harry: Nuk po kthehem në detyrat mbretëroreLondër, 3 janar 2023 (MIA) – Princi i Britanisë Harry po promovon librin e tij “Spare”, i cili do të dalë më 10 janar të këtij viti. Në këtë kujtim, princi do t'i referohet edukimit dhe jetës së tij në familjen mbretërore, ndërsa me rastin e botimit të librit ka dhënë disa intervista që do të shfaqen gjatë fundjavës.

Në një klip nga intervista me CBS, Anderson Cooper e pyet nëse e sheh veten si pjesëtar të familjes mbretërore sërish në të ardhmen, për të cilën Harry përgjigjet shpejt dhe qartë - Jo.

Kujtimet gjithashtu pritet të përshkruajnë përçarjen mes Harry, 38 vjeç, dhe vëllait të tij 40-vjeçar, Princit të Uellsit, William.

Harry pohoi në një dokumentar të Netflix se William e theu premtimin e tij për të mos botuar kurrë histori apo të fliste kundër tij pasi kishte parë pasojat e veprimeve të tilla në zyrën e babait të tyre.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail