Dua Lipa lë prapa Rihannan në top listën “Dance Club Songs” (foto)

Nju-Jork, 5 janar 2017 (MIA) - Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është duke udhëhequr top listën në Billboard "Dance Club Songs" me këngën "Blow Your Mind (Mwah)", transmeton Koha.net.
Ajo ka lënë prapa këngëtaren e mirënjohur Rihanna në këtë top listë, e cila në vendin e dytë është me këngën "Love On The Brian".

"Blow Your Mind (Mwah)" është publikuar më 12 shtator 2016, dhe që nga atëherë ka marrë mbi 22 milionë klikime në YouTube.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail