Xhenifer Lorens sërish në reklamën e Diorit

Los Anxhelos, 4 maj 2018 (MIA) - Xhenifer Lorens sërish qëndron para objektivave për shkak të reklamave të brendit Dior. Këtë herë aktorja e promovoi fushatën e sivjetme para sezonale të vjeshtës.

Ideja për fotosesionin është e drejtoreshës kreative të kompanisë, marija Grasia Qiri. Në qendër të vëmendjes së koleksionit janë çanta me motive të arit, logo të qëndisura dhe rripa dekorative.
Fotografitë janë bërë në set minimalist.



lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail