Dua Lipa do të këndojë në finalen e Ligës së kampionëve

Londër, 8 maj 2018 (MIA) - Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore, do të interpretojë më 26 maj në stadiumin në Kiev para fillimit të ndeshjes finale të Ligës së kampionëve mes Real Madridit dhe Liverpullit.
Ajo ka bërë të ditur përmes një mesazhi në llogarinë personale në Instagram se do të perfomojë në ndeshjen kryesor të garës elitare evropiane për klube.

"E ngazëllyer që do të bashkohemme Pepsin për të perfomuar në ceremoninë e hapjes së finales së Ligës së Kampionëve", ka shkruar ndër të tjerash 22-vjeçarja në Instagram.
Gjatë viteve të kaluara mes shumë emrave të njohur të cilët interpretuan në finalen e Ligës së kampionëve janë grupi Bllek aj pis dhe këngëtarja Alishia Kis.

Ndryshe, Dua Lipa është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjellë gjatë muajve në vijim.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail