Era Istrefi konfirmon pjesëmarrjen në finalen e Botërorit në Rusi

Prishtinë, 12 korrik 2018 (MIA) - Këngëtarja shqiptare nga Kosova e njohur në botë, Era Istrefi përmes një postimi në Instagram e ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj në finalen e madhe të Kampionatit Botëror.
Këngëtarja ka postuar në Instastory një postim në të cilin shkruante: "Rusi shihemi së shpejti".
Era Istrefi do të jetë pjesë e këngëtarëve për të performuar së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam himnin zyrtar të Botërorit "Live It Up".
Finalja e madhe e Kampionatit Botëror "Rusia 2018" midis kombëtares së Kroacisë dhe asaj të Francës do të mbahet më 15 korrik në stadiumin "Luzhniki" në Moskë.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail