Majkëll Mur: Tramp është presidenti i fundit

Londër, 10 gusht 2018 (MIA) - Regjisori amerikan Majkëll Mur publikoi trajler për filmin e tij të ri dokumentar me titull "Farenhajt 11/9" në të cilin pohon se presidenti amerikan Donald Tramp dëshiron të jetë president i përjetshëm i SHBA-së dhe se ai me siguri është lideri i fundit i vendit më të fuqishëm në botë.
Filmi është bërë si vazhdim i filmit të tij "Farenhajt 09/11" nga viti 2004 që merret me ngjarjet para 11 shtatorit të vitit 2011 në të cilin tregohet lufta e ish presidentit të atëhershëm të SHBA-së kundër terrorizimit, njoftoi Indipendent.
Në filmin më të ri, Mur i ktheu numrat që ta prezantojë datën e zgjedhjeve presidenciale më 9.11.2016, që konsiderohet katastrofë e një sulmi të ngjashëm terrorist i cili e ndryshoi botën.
Për të, Tramp është gjeni i cili nuk ka për qëllim të braktis Shtëpinë e Bardhë.
Premiera e filmit është paralajmëruar për më 21 shtator.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail