Edi Marfi u bë me fëmijën e dhjetë

Los Anxhelos,, 4 dhjetor 2018 (MIA) – Aktori amerikan Edi Marfi dhe e fejuara e tij Pejxh Baçer u bënë me djalë, kumtoi mbrëmë zëdhënësi i komedianit të njohur.

Siç njoftuan mediat amerikane, ky është djali i dhjetë i 57-vjeçarit Marfi, ndërsa fëmija i dyti me Baçerin.

Djali më i madh i Marfit, Erik është 29-vjeçar.

Zëdhënësi i aktorit informoi edhe se pas lindjes, Baçer dhe foshnja janë mirë mb/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail