Derisa po shijojnë suksesin e “Yalla Habibi”, Luana dhe Faydee bëjnë shqiponjën me duar

Këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, ditë më parë ka publikuar projektin e ri muzikor “Yalla Habibi”.

Në këtë këngë ajo ka bashkëpunuar me artistin e njohur australian, Faydee, projekti i të cilëve u mirëprit nga publiku.Ndërsa tani, këngëtarja Vjollca në rrjetet sociale ka publikuar një fotografi përkrah Faydees, gjersa bëjnë shqiponjën së bashku.Nga ana tjetër, edhe këngëtari i famshëm botëror ka publikuar të njëjtin imazh pranë bukuroshes tonë.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail