Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B së shpejti sjellin projektin e ri muzikor

Hiti i kësaj vere siç duket pritet të prezantohet së shpejti para publikut.

Fjala është për një bashkëpunim të këngëtarëve të njohur të skenës shqiptare: Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B.Telegrafi mëson nga burime të sigurta se të njëjtit kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.Marrë parasysh eksperiencën e tyre dhe projektet që treshja kanë sjell deri më tani, kënga e re e tyre nuk ka dyshim se do jetë një mega-hit.Ndërkaq, artistja e njohur tashmë numëron duete të shumta me reperin Lumi B, e po ashtu edhe me reperin Vula.“Tonight” dhe “Got Ur Back” janë dy nga hitet e njohura të Ledrit dhe Dafinës, teksa kjo e fundit ka edhe disa projekte të suksesshme me Lumi B përfshirë këtu, “Rude Girl”, “Kalon”, “Lule Lule”, “Na” etj. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail